עמוד הבית
קציר א
קציר ב
תיכון
אשכול פיס
יצירת קשר

דבר מנהלת הקריה
טלפונים לנוער במצוקה
פינת הזיכרון
כיסוי ביטוחי לתלמידים
לזכרה של עדנה
לזכרה מרוזלין
לזכרה מדורית רולניצקי
לזכרה מניקול
ההספד של נילי


כל הדפים

לזכרה של עדנה

לזכרה מרוזלין


עדנה הגיעה לבית הספר בשנת 1970 בשנת הקמתו ועבדה במשך 38 שנים במגוון רחב של תפקידים: מורה לספרות, מחנכת, רכזת שכבה, רכזת חברתית, מנהלת חטיבה עליונה ומנהלת קריית החינוך.

היא האמינה בעבודתה בחינוך ועל כן בית הספר ותלמידיו היו חשובים לה מאוד. עדנה קידמה ערכים של אהבת האדם והארץ, מחויבות לחברה, התמדה ומצוינות. כמו כן שאפה להקנות לתלמידים ערכים של סובלנות, חברות וקבלת השונה בחברה. היה חשוב לה שהעשייה החינוכית בבית הספר הן בתחום הלימודי והן בתחום החינוכי ערכי תכוון לעיצוב התלמידים כבוגרים שיתפקדו היטב כהלכה בחברה, יתרמו לה ויגלו אחריות ערכית ומוסרית כלפיה.

זכר השואה והקשר עם התפוצות ועם קהילות בחו"ל,  היה חשוב לה מאוד, כמו גם זיכרון חללי מערכות ישראל ובוגרי בית הספר שנפלו, הדבר גם בא לידי ביטוי בנאומיה המרשימים בטקסים השונים שהביעו את הערכים החשובים שרצתה להטמיע ולהשריש ואשר העידו על כושר רטורי יוצא מן הכלל וידע היסטורי מופלג.

מלבד עשייתה החינוכית והציבורית הענפה שהתאפיינה בכושר מנהיגות יוצא מן הכלל, עדנה הייתה אשת אשכולות עם עושר רוחני, אשת ספר שאהבה את החיים – לטייל ולבלות, לצחוק ולרקוד, שחרה אומנות מכל סוג.  אישה הגונה עם ערכי יושר וצדק, חברה עם רגישות ונתינה לאחרים ואשת משפחה מסורה – היא גידלה למופת שלושה בנים והיתה סבתא אוהבת ודואגת לנכדיה.

ג'ובראן חליל ג'ובראן כתב – "אהבה תדע את עומקה בשעת פרידה"

כל התכונות המופלאות של עדנה שמייחדות אותה מקבלות עומק בשעת פרידה.

 רחוב דב קליין 1, רחובות

טלפון: 08-9476526

פקס: 08-9460179
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר