"כל מה שאתה יכול לעשות, או חולם שאתה יכול לעשות – התחל לעשותו.

בתעוזה יש גאונות, קסם ועוצמה."(גתה)

בפתחה של שנה"ל תשפ"ג אני מברכת את כל קהילת ביה"ס בברכת שנה טובה. שנה של התחדשות, חדשנות ושל יוזמות שיצעידו אותנו קדימה. שנת שותפות חינוכית המקדמת חינוך ונותנת מענה חברתי-ערכי, רגשי ולימודי עבור כל תלמידינו.

מערכת החינוך שואפת להיות מקום המאפשר לתלמידים צמיחה והתפתחות, על ידי הגבהת התקרה שמעל לראשם, על מנת שיראו את האופק הנכון להם ויממשו את יכולותיהם מתוך יצירה, אהבה וחירות המחשבה.

עשייתנו החינוכית מתבססת על האמונה, כי לכל אחד מאתנו היכולת לממש את עצמו תוך שאיפה למצוינות אישית וחברתית. בית הספר מכוון ללמידה מצמיחה המעניקה ללומדים ערכים, ידע ומיומנויות לשגשוג במציאות משתנה, תוך חיזוק החוסן ותחושת השייכות. מטרתנו לטפח את מגוון היכולות והכישורים של כל התלמידים בדגש על טיפוח מצוינות אישית ולימודית לצד מענה לצרכים ייחודיים של כל אחד ואחת, והקניית ערכים של כבוד האדם, נתינה, סובלנות, וקבלת השונה בחברה.

בכל פעולותינו תהיה הקפדה על אקלים חינוכי ותרבותי נעים ונוח, הדוגל בשותפות בין הורים, מורים ותלמידים, בתוך ערוצי שיח והידברות בין באי ביה"ס והקהילה. קשר עמוק המבוסס על כבוד והקשבה, ייצור אווירה, שתאפשר לכל אחד מאיתנו לממש את יכולותיו וכישוריו. תקשורת טובה עם הקהילה ושיתופי פעולה יתרמו להשגת היעדים וליצירת אקלים מיטבי בבית הספר. 

אנו מאמינים כי הליכה משותפת לצד חזון בית הספר, תקנון בית הספר, כלליו ונהליו תאפשר לכולנו, תלמידים הורים ומורים, ליצור סביבה לימודית רגועה ונעימה המאפשרת למידה אשר תוביל להצלחות. 

הורים יקרים, אנו רואים בכם שותפים מלאים ונאמנים לדרך. אני בטוחה כי בכוחות משותפים נצליח להצעיד את ילדיכם אל עבר העתיד ולהתגבר על כל אתגר בדרך.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות לצוות ביה"ס על העבודה הערכית והמקצועית הנמשכת שנים רבות ומתחדשת מידי שנה באהבה, באמונה ובמסירות.

תלמידים יקרים, אני מאחלת לכם ללמוד, להתפתח, להצליח ולא פחות חשוב ליהנות מהדרך.

 

כרמית לויס

מנהלת חטיבת קציר ב'

הגדרות כלליות כניסה למערכת